Jsme rádi, že vám můžeme představit devět nových modelů EXPLORER Heavenly Light, značeny písmeny HL v názvu produktu. Sedm z nich vzniklo přepracováním původních modelů na lepší a lehčí verzi a dva z nich jsou zcela nové modely:

Kufr Explorer 3815HL (vnitřní rozměr 380 x 270 x 155 mm.)

Kufr Explorer 3823HL (vnitřní rozměr 380 x 270 x 230 mm)

Tyto dva modely doplňují model 3818 o dvě další varianty hloubky kufru. Šířka a délka zůstává. 

Dalších sedm nových modelů zachovává identické vnitřní rozměry jako původní verze, ale podařilo se výrazně snížit hmotnost díky nové patentované směsi vysoce výkonného kopolymerního polypropylenu s nano částicemi a jsou plně v souladu a certifikovány s MIL STAN, stejně jako všechny ostatní modely Explorer.

Co je nového? 

Vnitřní rozměry všech nových modelů HL zůstávají nezměněny, aby se usnadnil přechod všech stávajících integračních projektů do nové verze a aby nebylo potřeba měnit hotové vestavby. Vnější rozměry kufrů byly lehce změněny na funkčnější a estetičtější design a zároveň doělo k vylepšení některých důležitých detailech. Níže můžete vidět srovnání starší verze (vlevo) a novou verzi HL jednoho z nejúspěšnějších modelů Explorer na trhu, kufru 3818. 

Nově jsou také všechny modely HL vybaveny automatickým tlakovým ventilem. Na přání je bude možné i nadále vybavit původním ručním tlakovým ventilem.

Všechny nové modely HL od velikosti 3815 výše mají namontované nový typ zámku s pojistkou pro tvrdší a bezpečnější uzavření, užitečné zvláště v případě pádu kufru. 

Dále jsou nové modely HL od 3815 a výše vybaveny novou přepracovanou pogumovanou rukojetí. Je lehčí, aniž by to ovlivnilo pevnost a pohodlnost úchopu.

Dva přední otvory pro zámky jsou nově chráněny sponami z nerezové oceli, které zajišťují lepší ochranu a odolnost plastu pod nimi. Na bocích všech modelů HL jsou nyní integrovány dva „zářezy“, umožňující montáž upevňovacích bodů pro volitelný ramenní popruh. Mosazné vložky do otvorů jsou součástí balení u ramenního popruhu.

Na vnitřním obvodu víka byly přidány další sloty pro montážní poutka k uchycení panelů, aby bylo možné upevnit montované zařízení lépe a na více místech. Na vnitřní rovné ploše víka byly také přidány hrbolky, které jsou vhodné pro správnou instalaci pořadačů a panelů bez ovlivnění integrity kufru.

Kufry 3815HL, 3818HL, 3823HL, 4820HL se připojují k řadě kufrů EXPLORER vybavených odnímatelným víkem, a to díky speciálnímu patentovanému závěsu, který umožňuje sejmout víko pouzdra při poloze 45°, čímž přidává větší flexibilitu použití, zejména pro systémová integrace.

Design vnějšího víka byl mírně přepracován, aby umožnil lepší možnost stohování a novou možnost dodatečného označení a přizpůsobení loga ve středu víka.

Také jsme vylepšili povrchovou úpravu, která zlepšuje estetiku kufru a zároveň umožňuje, aby barevné kufry byly jasnější.